Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

XVI Targi Inwestycji, Nieruchomości i Finansów REFE

2007-04-13

XVI Targi Inwestycji, Nieruchomości i Finansów REFE

Aby poznać największych inwestorów z międzynarodowego rynku nieruchomości, można pojechać na targi do Cannes, Monachium lub Barcelony. Ale w Polsce również organizowana jest ważna impreza targowa.

Targi REFE to jedna z największych imprez branżowych w Polsce i Europie Środkowo- Wschodniej. Zeszłoroczna, jesienna edycja REFE okazała się wielkim sukcesem. Obecnych było blisko 300 wystawców z 15 krajów oraz 3550 akredytowanych uczestników z 23 państw.

Zbliżająca się XVI edycja Targów REFE oraz towarzysząca im Konferencja odbędą się w dniach 20 – 22 kwietnia 2007 r. w Hali Ludowej przy ulicy Wystawowej 1 we Wrocławiu, w malowniczej scenerii Pergoli i Parku Szczytnickiego.

Konferencja

Targom REFE towarzyszy Konferencja „Potencjał inwestycyjny Europy Środkowo-Wschodniej”, której głównym organizatorem jest Europejski Instytut Nieruchomości, a współorganizatorami są Polska Giełda Nieruchomości, Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami DOSPON, World Polonia Business Club oraz Construction Club.

Nowa formuła spotkania uwzględniać będzie prezentację ofert i projektów inwestycyjnych gmin oraz deweloperów. Swoją obecność zapowiadają specjaliści branży nieruchomości, inwestycji i finansów. Do tej pory swoją obecność potwierdzili m.in.: Guy Perry (Prezydent Investment Environments Brazylia/Polska), Dan Negulescu (Prezydent CEREAN, Vice-Prezydent ARAI Rumunia), Yana Lytvynchuk (Commercial Real Estate Services, DEOL Partners Ukraina), Pierre Couderq (Couderq&Partnerzy), TV Newtone (Kanada) i inni.

Plebiscyt „Orły REFE”

Podczas Uroczystego Bankietu REFE nastąpi rozstrzygnięcie 4. Edycji Konkursu „Orły REFE”. Konkurs – odbywający się pod patronatem Stowarzyszenia Architektów Polskich – ma na celu uhonorowanie inwestycji budowlanych, uwzględniających zasady funkcjonalności, nowoczesności rozwiązań technicznych oraz wyróżniających się walorami architektonicznymi lub urbanistycznymi.

Spośród zgłoszonych do konkursu obiektów inwestycyjnych, oddanych do użytku do końca 2006 roku, wybrane zostaną najlepsze inwestycje budowlane w trzech kategoriach: obiekty użyteczności publicznej, obiekty komercyjne i obiekty mieszkalno-apartamentowe. Laureaci Plebiscytu zostaną uhonorowani Statuetkami „Orły REFE”.

Bankiety

Targi REFE to również liczne imprezy towarzyszące. Na stałe w kalendarz imprez REFE wpisały się Open Party w Casinos Poland, Hotel Plaza pierwszego dnia oraz Uroczysty Bankiet REFE w Art Hotel następnego wieczoru.

Uczestnicy

Uczestnikami REFE są głównie inwestorzy, reprezentanci władz państwowych i lokalnych, urzędów miast i gmin, deweloperzy, kadra zarządzająca firm konsultingowych i doradczych, instytucji finansowych i ubezpieczeniowych oraz pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Do grona uczestników należą także przedstawiciele izb gospodarczych i handlowych, pracowni architektonicznych, przedsiębiorstw działających na rynku budowlanym, firm branży wyposażenia wnętrz, usług dla biznesu oraz innych firm związanych z branżą nieruchomości, inwestycji i finansów, a także przedstawiciele mediów.

Już niedługo, w dniach 20-22 kwietnia, na Międzynarodowych Targach Inwestycji, Nieruchomości i Finansów REFE – kolejne spotkanie elity biznesu. Będzie to znakomita okazja do nawiązania nowych kontaktów zawodowych, szansa zadbania o rynkowy sukces, możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń, a także poznania konkurencji i trendów rynku. REFE to jeden z głównych punktów na targowej mapie Europy – na pewno warto je odwiedzić.

Źródło: | 2007-04-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Stalowowolskidomy na sprzedaż powiat M. Bydgoszczmieszkania na wynajem gmina Głubczycedomy na wynajem gmina Potok Wielkimieszkania na wynajem w Nowym Luboszudomy na wynajem w Kolonia Serockadomy na wynajem w Brzezinach

Deweloperzy

);