Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

XIV Międzynarodowe Targi Inwestycji i Finansów REFE we Wrocławiu

2006-04-18

XIV Międzynarodowe Targi Inwestycji i Finansów REFE we Wrocławiu

W dniach 21-23 kwietnia 2006 we Wrocławiu odbędą się Międzynarodowe Targi Inwestycji i Finansów REFE.

W dniach 21-23 kwietnia 2006 we Wrocławiu odbędą się Międzynarodowe Targi Inwestycji i Finansów REFE. To jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń inwestycyjnych Europy. Udział zgłosiło 268 wystawców z 33 państw.

Targom będzie towarzyszyć konferencja pt. „Inwestycje i finanse” poświęcona aktualnej tematyce związanej z branżą nieruchomości, inwestycjami i finansami. Wysoki poziom przekazanej wiedzy zapewnią wybitni paneliści z całego świata.

Podczas Targów ostaną wręczone po raz trzeci najbardziej prestiżowe nagrody w branży nieruchomości i inwestycji w Europie Centralnej – statuetki „Orły REFE” za najlepiej zrealizowane inwestycje w 2005 roku.

Źródło: | 2006-04-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniakamienice do kupieniamieszkania na wynajemdomy na sprzedaż powiat Szczecineckimieszkania na sprzedaż powiat Człuchowskidomy na sprzedaż gmina Brzeżnodomy na wynajem gmina Wielgomłynydomy na wynajem w Wróblewiedomy na wynajem w Kamieniumieszkania na sprzedaż w Jonkowie

Deweloperzy

);