Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

XIV Międzynarodowe Targi Inwestycji i Finansów REFE we Wrocławiu

2006-04-18

XIV Międzynarodowe Targi Inwestycji i Finansów REFE we Wrocławiu

W dniach 21-23 kwietnia 2006 we Wrocławiu odbędą się Międzynarodowe Targi Inwestycji i Finansów REFE.

W dniach 21-23 kwietnia 2006 we Wrocławiu odbędą się Międzynarodowe Targi Inwestycji i Finansów REFE. To jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń inwestycyjnych Europy. Udział zgłosiło 268 wystawców z 33 państw.

Targom będzie towarzyszyć konferencja pt. „Inwestycje i finanse” poświęcona aktualnej tematyce związanej z branżą nieruchomości, inwestycjami i finansami. Wysoki poziom przekazanej wiedzy zapewnią wybitni paneliści z całego świata.

Podczas Targów ostaną wręczone po raz trzeci najbardziej prestiżowe nagrody w branży nieruchomości i inwestycji w Europie Centralnej – statuetki „Orły REFE” za najlepiej zrealizowane inwestycje w 2005 roku.

Źródło: | 2006-04-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianędziałki na wynajemkamienice do kupieniamieszkania na wynajem powiat Namysłowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Słubickimieszkania na sprzedaż gmina M. Białystoklokale użytkowe na wynajem gmina Obrowomieszkania na sprzedaż w Pachmieszkania na wynajem w Niegowićmieszkania na wynajem w Klonowej

Deweloperzy

);