Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wzrosły ceny noclegów w hotelach

2010-09-13

Wzrosły ceny noclegów w hotelach

Od września hotelarze w całej Europie podnoszą ceny - podaje firma Trivago z Dusseldorfu, która zajmuje się dostarczaniem informacji o cenach hoteli.

Od września hotelarze w całej Europie podnoszą ceny - podaje firma Trivago z Dusseldorfu, która zajmuje się dostarczaniem informacji o cenach hoteli. W Polsce ceny hotelowych pokoi najbardziej wzrosły w Krakowie. Jak podaje „Rzeczpospolita”, obecnie w stolicy Małopolski za nocleg trzeba zapłacić o 16 proc. więcej niż w sierpniu.

Koniec wakacji ożywił ruch wśród gości biznesowych. Jednak eksperci przestrzegają, przed zbytnim optymizmem, sugerując że ożywienie może mieć charakter tymczasowy. Ponadto dziennik informuje, że pod względem liczby miejsc hotelowych wciąż pozostajemy w dalekim tyle na tle innych hoteli w Europie.
 

Źródło: „Rzeczpospolita” | 2010-09-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemdomy poszukiwane do wynajęciakamienice poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Stalowowolskimieszkania na sprzedaż powiat Zawierciańskidomy na wynajem gmina Brwinówdomy na wynajem gmina Radziemicedomy na sprzedaż w Wólce Kraśniczyńskiejmieszkania na wynajem w Orenicachmieszkania na wynajem w Durągu

Deweloperzy

);