Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wzmożone kontrole

2012-01-30

Wzmożone kontrole

Kontrole urzędów skarbowych będą bardziej dotkliwe dla powracających z zagranicy i kupujący nieruchomości.

O jedną piątą więcej niż w roku poprzednim zbiorą urzędy skarbowe od podatników, którzy ukrywali swe dochody – podaje „Rzeczpospolita”.

Największą część stanowią w tej grupie osoby, które inwestowały zarobione pieniądze zagranicą , a także ci, którzy dokonywali zakupu nieruchomości. Dodatkowo, w tym roku kontrolą objęte zostaną osoby, które prowadziły niezarejestrowaną działalność gospodarczą, ze szczególnym uwzględnieniem działalności w internecie. Inspektorzy sprawdzą podatników, którzy wydają więcej niż zarabiają.

Według danych pozyskanych przez „Rzeczpospolitą” z Ministerstwa Finansów, wynika, że w 2010 r. wpływy z podatku od nieujawnionych dochodów wzrosły o blisko 30 proc. w stosunku do roku 2009.
 

Źródło: „Rzeczpospolita” 27.01.2012 | 2012-01-30

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na zamianęhale i magazyny na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Łomżyńskimieszkania na wynajem powiat Dębickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Huszlewlokale użytkowe na wynajem gmina Sławamieszkania na sprzedaż w Babiniemieszkania na sprzedaż w Przyborowiedomy na sprzedaż w Peredyło

Deweloperzy

);