Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wzgórze św. Wojciecha

2011-01-20

Wzgórze św. Wojciecha

W czwartek 20 stycznia odbędzie się I etap konsultacji społecznych dotyczących projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

W czwartek 20 stycznia odbędzie się I etap konsultacji społecznych dotyczących projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego ,,Wzgórze św. Wojciecha" w Poznaniu.

Celem pierwszych konsultacji społecznych, czyli spotkania zespołu projektowego Miejskiej Pracowni Urbanistycznej z zainteresowanymi mieszkańcami będzie omówienie uwarunkowań i założeń do projektu planu oraz zebranie opinii dotyczących obszaru.

Na spotkanie zapraszamy w czwartek 20 stycznia 2011 r. o godzinie 17 do XII Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Gen. T. Kutrzeby 8 w Poznaniu.

Źródło: poznańskie-nieruchomości.pl | 2011-01-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na zamianęmieszkania na wynajem powiat M. Tychylokale użytkowe na wynajem powiat Radzyńskilokale użytkowe na wynajem gmina Kamienicamieszkania na wynajem gmina Secemindomy na sprzedaż w Sąsieczniemieszkania na sprzedaż w Chrząszczewkomieszkania na wynajem w Olbrachcicach Wielkich

Deweloperzy

);