Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wyższe raty w dolarach

2009-01-16

Wyższe raty w dolarach

Oprocentowanie kredytów hipotecznych we wszystkich walutach nadal spada. Wzmocnił się jednak dolar, co spowodowało podwyższenie raty.

Oprocentowanie kredytów hipotecznych we wszystkich walutach nadal spada – donosi „Gazeta Prawna”. Wzmocnił się jednak dolar, co spowodowało podwyższenie raty. Rata przykładowego kredytu hipotecznego w złotych niewiele się zmieniła. Jej wartość spadła o niecałe 5 zł, więc rata kredytu wynosiła 1402,54 zł na koniec ubiegłego tygodnia – czytamy. Nadal spada również oprocentowanie kredytów hipotecznych – zmiany wahają się od 0,03 w złotych do 0,13 pkt proc. w euro. O ponad 16 zł zmniejszyła się również rata we frankach szwajcarskich. Obecnie wynosi już tylko 1022,11 zł.

Na wysokość raty, oprócz oprocentowania, ma również wpływ kurs walutowy – przypomina gazeta. Jego zmiana wpłynęła też na wysokość raty w dolarze. W tym przypadku jednak waluta się umocniła, co spowodowało niewielki wzrost raty kredytowej, bo o ponad 6 zł. Dało to więc 1058,21 zł – dodaje dziennik.

 

Źródło: „Gazeta Prawna” 16.01.2009 | 2009-01-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemhale i magazyny do kupieniamieszkania na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat Strzelińskilokale użytkowe na wynajem powiat Tureckilokale użytkowe na wynajem gmina Lipkalokale użytkowe na wynajem gmina Rutka-Tartakdomy na sprzedaż w Nowe Wiechydomy na sprzedaż w Wybudowanie Wielbrandowskiemieszkania na sprzedaż w Stróżach

Deweloperzy

);