Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wystąp o numer przez internet

2012-03-20

Wystąp o numer przez internet

Dla noworealizowanych budynków inwestorzy mogą uzyskać numer porządkowy drogą elektroniczną.

Dla noworealizowanych budynków inwestorzy mogą uzyskać numer porządkowy drogą elektroniczną. Wniosek o nadanie numeru porządkowego można pobrać ze stron urzędowych (www.epuap.gov.pl) lub platformy SEKAP (www.sekap.pl; katalog usług „Geodezja, kartografia”). Do wniosku należy dodać wymagane załączniki i wskazać formę odbioru zawiadomienia o nadaniu numeru. Zawiadomienie odebrać można elektronicznie, na poczcie lub osobiście w siedzibie urzędu.

Do wysłania wniosku konieczne jest posiadanie skrzynki na platformie SEKAP lub ePUAP w zależności od rodzaju składanego podpisu – bezpiecznego podpisu elektronicznego weryfikowanego kwalifikowanym certyfikatem albo bezpłatnego profilu zaufanego.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniahale i magazyny na wynajemdomy do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat M. Wrocławlokale użytkowe na sprzedaż powiat Sierpeckimieszkania na sprzedaż gmina M. Szczecinlokale użytkowe na wynajem gmina Michówdomy na sprzedaż w Dzierżęciniedomy na wynajem w Ruczynowiemieszkania na wynajem w Kopalinie

Deweloperzy

);