Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wyspa Spichrzów pod młotek

2012-03-27

Wyspa Spichrzów pod młotek

Po dziewięciu latach od ogłoszenia upadłości spółki Mostostal Gdańsk, ogłoszony został przetarg na należącą do jej majątku parcelę.

Po dziewięciu latach od ogłoszenia upadłości spółki Mostostal Gdańsk, ogłoszony został przetarg na należącą do jej majątku parcelę. Na sprzedaż trafi działka zlokalizowana przy ul. Stągiewnej, w bliskim sąsiedztwie Motławy i Gdańskiego Żurawia. Termin składania ofert mija 18 kwietnia.

Wartość niezabudowanej i niezagospodarowanej nieruchomości o powierzchni 564 m kw. oszacowano na 3 mln zł netto. Na jej terenie zbudować można obiekt (mieszkaniowy lub komercyjny) o maksymalnej wysokość do 30 m.


Wraz z parcelą do przetargu wystawiono prawo użytkowania wieczystego (do 2089 r.) gruntu o powierzchni 5,413 ha, który stanowi odrębną nieruchomość położoną w Gdańsku przy ul. Marynarki Polskiej 96. Wraz z gruntem przekazane zostanie prawo własności budynków i budowli na nim wzniesionych. Są wśród nich m.in. 6-piętrowy biurowiec, hale produkcyjne i magazyny. Cena wywoławcza wynosi 61 mln zł netto.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciadziałki na wynajemhale i magazyny do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat M. Siedlcedomy na wynajem powiat Kamiennogórskidomy na sprzedaż gmina Rzeczycamieszkania na sprzedaż gmina Kutnodomy na sprzedaż w Zegartowicachmieszkania na sprzedaż w Kopalinachdomy na wynajem w Nowotna

Deweloperzy

);