Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wysoka jakość za atrakcyjną cenę

2011-07-06

Wysoka jakość za atrakcyjną cenę

Poznańska spółka deweloperska najlepsza w Polsce.

Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego już po raz jedenasty zainicjowało ogólnopolski Konsumencki Konkurs Jakości Produktów o godło „Najlepsze w Polsce” – „The best in Poland”. Podczas imprezy nagrodzono laureatów z wielu branż m. in. remontowo-budowlanej. W tej kategorii najlepsza okazała się firma deweloperska Family House, którą wyróżniono za wysoki standard wykończenia mieszkań i atrakcyjne lokalizacje budynków mieszkalnych.

Wiceprezes Family House - Izabella Łukomska-Pyżalska – podziękowała za docenienie Family House i zapewniła, że otrzymane wyróżnienie zobowiązuje i mobilizuje do dalszej wytężonej pracy, w celu zapewnienia klientom usług na jak najwyższym poziomie.

Family Hause to wykonawca wielu cenionych inwestycji. Firma może poszczycić się wieloma zrealizowanymi projektami m. in. Osiedle Leśne I i II, Mosina Park.

Źródło: KRN.pl | 2011-07-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania do kupienialokale użytkowe na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat M. Krosnodomy na sprzedaż powiat Krasnostawskimieszkania na sprzedaż gmina Brzeszczemieszkania na sprzedaż gmina Kalinowomieszkania na wynajem w Podgórzemieszkania na wynajem w Piotrówkudomy na wynajem w Raciborowicach

Deweloperzy

);