Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wyróżnienie dla Enterprise Park

2011-12-01

Wyróżnienie dla Enterprise Park

Powstający w Krakowie kompleks biurowy został laureatem wyróżnienia CEE Green Building Award.

Kompleks biurowy Enterprise Park został laureatem wyróżnienia CEE Green Building Award. Podczas uroczystej gali na zakończenie konferencji EuropaProperty Global Occupier Forum park nagrodzono w kategorii „BREEAM Application In-Process” (certyfikacja BREEAM w toku).

Nagrody z cyklu CEE Green Building Awards przyznane zostały po raz pierwszy. Jury oceniło projekty budowlane z krajów Europy Środkowej i Wschodniej, realizowane zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa i poddane procesowi certyfikacji LEED lub BREEAM. Do konkursu zgłoszono inwestycje na etapie projektowym, projekty w trakcie realizacji, jak i te już ukończone.

Enterprise Park, który powstaje na krakowskim Podgórzu, składać się będzie z trzech 4-kondygnacyjnych budynków o łącznej powierzchni ponad 28 tys. m kw.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-12-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniakamienice na sprzedażkamienice na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Chorzówlokale użytkowe na sprzedaż powiat Tatrzańskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Krzyżanowicemieszkania na wynajem gmina Ińskodomy na sprzedaż w Wilkowej Wsidomy na sprzedaż w Żuliniemieszkania na sprzedaż w Kobielach Małych

Deweloperzy

);