Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wyprzedaż w SGGW

2012-04-24

Wyprzedaż w SGGW

Szkoła chce się pozbyć m.in. gruntów w Wilanowie i Ursynowie. Ich łączną wartość oszacowano na ponad 70 mln zł.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego chce się pozbyć m.in. gruntów w Wilanowie i Ursynowie. Ich łączną wartość oszacowano na ponad 70 mln zł.

Zgodnie z zapisami planu miejscowego, na czterech parcelach zlokalizowanych w okolicy ul. Pałacowej można zbudować domy jednorodzinne. Nabywca ok. 10 ha ziemi będzie musiał zapłacić co najmniej 40 mln zł.

Tańszy o ok. 8 mln zł jest grunt o powierzchni 5 ha, położony u zbiegu ul. Pileckiego i Płaskowickiej. W przyszłości pod fragmentem działki ma przebiegać tunel południowej obwodnicy Warszawy.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianędziałki na sprzedażhale i magazyny na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Chełmskidomy na sprzedaż powiat Malborskidomy na sprzedaż gmina Dmosinlokale użytkowe na sprzedaż gmina Spytkowicemieszkania na wynajem w Dobrucowejmieszkania na sprzedaż w Karsówcedomy na wynajem w Rudce Kijańskiej

Deweloperzy

);