Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wypędzą żaków UJ

2012-05-10

Wypędzą żaków UJ

Ponad 170 studentów, którzy mieszkają w Domu Studenckim „Żaczek", musi zwolnić pokoje. W trakcie Euro 2012 będą je zajmować włoscy dziennikarze.

Do 26 maja ponad 170 studentów, którzy mieszkają w Domu Studenckim „Żaczek", musi zwolnić pokoje. W trakcie Euro 2012 będą je zajmować włoscy dziennikarze.

Studentom zaproponowano dwa rozwiązania. Jeśli opuszczą pokój w wyznaczonym terminie i uiszczą 12 zł za każdy dzień maja spędzony w „Żaczku”, otrzymają rekompensatę Fundacji Bratniak (w wysokości 600 zł). Drugą opcją jest przeniesienie do innego akademika, a w ramach rekompensaty opłata za maj i czerwiec wyniesie 2 zł.

„Żaczek” jest domem studenckim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Źródło: KRN.pl | 2012-05-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniakamienice na sprzedażdziałki na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Suskilokale użytkowe na wynajem powiat Sandomierskidomy na sprzedaż gmina Bystrzyca Kłodzkamieszkania na wynajem gmina Dąbrowa Zielonadomy na wynajem w Namysłakachdomy na wynajem w Wójtowiemieszkania na wynajem w Rokitach

Deweloperzy

);