Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wykaz materiałów budowlanych uprawniających do zwrotu VAT

2006-01-04

Wykaz materiałów budowlanych uprawniających do zwrotu VAT

Minister Transportu i Budownictwa w dniu 30 grudnia 2005 roku wydał obwieszczenie w sprawie wykazu materiałów budowlanych, które do dnia 30 kwietnia 2004 r. były opodatkowane stawką VAT w wysokości 7%, a od dnia 1 maja 2004 r. są opodatkowane stawką 22%.

Minister Transportu i Budownictwa w dniu 30 grudnia 2005 roku wydał obwieszczenie w sprawie wykazu materiałów budowlanych, które do dnia 30 kwietnia 2004 r. były opodatkowane stawką VAT w wysokości 7%, a od dnia 1 maja 2004 r. są opodatkowane stawką 22%. Materiały zawarte w wykazie będą objęte systemem zwrotu wydatków w związku z ustawą z dnia 29 sierpnia 2005 r. o zwrocie osobom fizycznym niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym, która pozwala ubiegać się o zwrot części wydatków na materiały budowlane zakupione od dnia 1 maja 2004 r. do 31 grudnia 2007 r. Przedstawiony w formie tabeli wykaz materiałów budowlanych stanowi załącznik do obwieszczenia, które zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Ministra Transportu i Budownictwa (Nr 1 2006 r., poz. 1). Wykaz jest dostępny również na stronach ministerstwa pod adresem:

http://www.mtib.gov.pl/pliki/aktualnosci_sg/2147/doc/zalacznik_do_obwieszczenia.pdf

Źródło: | 2006-01-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianędomy do kupieniadziałki do kupieniamieszkania na wynajem powiat Brzezińskilokale użytkowe na wynajem powiat Stalowowolskilokale użytkowe na wynajem gmina Żabnolokale użytkowe na sprzedaż gmina Komańczadomy na wynajem w Gonne Małemieszkania na sprzedaż w Starym Majdaniedomy na wynajem w Leśnikach

Deweloperzy

);