Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wycofanie skutkiem światowego kryzysu

2011-09-01

Wycofanie skutkiem światowego kryzysu

Skandynawski deweloper – firma Sjaelso, podjął decyzję o wycofaniu się z polskiego rynku.

Władze spółki Sjaelso podjęły decyzję o powolnym wycofaniu się z polskiego rynku budowlanego. Deweloper skupi swoją działalność na rynku rodzimym: w Danii, Norwegii, Szwecji i Finlandii. Na kontynuowanie działalności firmie nie pozwolił kryzys, szczególnie dotkliwy dla duńskiego rynku nieruchomości.

Projekty mieszkaniowe i komercyjne rozpoczęte przez Sjaelso będą kontynuowane do czasu znalezienia partnerów, którzy poprowadzą te inwestycje samodzielnie albo w formie joint venture ze Sjaelso. Firma planuje także sprzedaż realizowanych obecnie stołecznych projektów biurowych: Postępu 22 i Tower Terraces - rozpoczęły się już rozmowy z potencjalnymi nabywcami. Władze spółki zapewniły, że wszelkie umowy i zobowiązania zostaną zrealizowane.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniadomy do kupieniamieszkania na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Olsztyńskimieszkania na wynajem powiat Oleckidomy na sprzedaż gmina Szepietowomieszkania na sprzedaż gmina M. Olsztynmieszkania na sprzedaż w Zubrzycy Wielkiejdomy na wynajem w Gwoździcachmieszkania na wynajem w Sokołowie

Deweloperzy

);