Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wybredny Polak

2011-10-19

Wybredny Polak

75 proc. Polaków odczuwa co najmniej jedną niedogodność związaną z obecnym miejscem zamieszkania.

Z badania przeprowadzonego przez Millward Brown SMG/KRC na zlecenie ING Banku Śląskiego wynika, że prawie 75 proc. Polaków odczuwa co najmniej jedną niedogodność związaną z obecnym miejscem zamieszkania.

13 proc. respondentów narzeka na mało atrakcyjną lokalizację, która utrudnia dojazd do pracy, a hałas przeszkadza 12 proc. ankietowanych. Jako czynnik, który utrudnia życie najczęściej wymieniane jest również otoczenie miejsca zamieszkania, na które wskazało 12 proc. spośród badanych. Co piąty respondent uważa, że mieszkania mają zbyt mały metraż w stosunku do aktualnych potrzeb rodziny.

Główną przyczyną nieporozumień jest konflikt interesów mieszkających obok siebie ludzi. Mimo że aż 19 proc. ankietowanych zadeklarowało chęć zmiany zajmowanego lokum, przeszkodą dla nich są finanse.

Źródło: KRN.pl | 2011-10-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemkamienice na zamianękamienice na wynajemmieszkania na wynajem powiat Żnińskidomy na sprzedaż powiat Międzyrzeckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Płaskamieszkania na wynajem gmina Radzyń Chełmińskimieszkania na wynajem w Józefowiemieszkania na wynajem w Wielowsidomy na sprzedaż w Janinowie

Deweloperzy

);