Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wybrano nazwę

2012-01-16

Wybrano nazwę

Została wybrana nazwa dla nowego budynku dworca w Poznaniu. Uroczyste wbudowanie kamienia węgilelnego, odbędzie się 17 stycznia br.

Podczas spotkania przedstawicieli spółki TriGranit i Biura Promocji Urzędu Miasta Poznania dokonano wyboru nazwy dla powstających budynków dworca. Ustalono, że część dworcowa będzie nosić nazwę Poznań Główny, z kolei część handlowa Poznań City Center.

Ustalenie nazewnictwa związane jest z uroczystym wbudowaniem kamienia węgielnego, które odbędzie się 17 stycznia br. Z kolei wiosną spółka TriGranit przedstawi logotypy i system komunikacji wizualnej dworca i części handlowo-rozrywkowej.

Źródło: KRN.pl | 2012-01-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na wynajemhale i magazyny na wynajemdomy na sprzedaż powiat Skarżyskimieszkania na wynajem powiat Średzkidomy na sprzedaż gmina Krajenkadomy na sprzedaż gmina Rzewniemieszkania na wynajem w Budziscemieszkania na sprzedaż w Sychowiedomy na sprzedaż w Skitnie

Deweloperzy

);