Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wybrano najlepsze grunty pod inwestycje

2006-03-03

Wybrano najlepsze grunty pod inwestycje

Dobiegła końca pierwsza edycja zorganizowanego przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) konkursu „Grunt na medal”. Jego celem było wyłonienie najlepiej przygotowanych gruntów, które można zaproponować potencjalnemu inwestorowi zagranicznemu.

Dobiegła końca pierwsza edycja zorganizowanego przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) konkursu „Grunt na medal”. Jego celem było wyłonienie najlepiej przygotowanych gruntów, które można zaproponować potencjalnemu inwestorowi zagranicznemu. Z terenu całego kraju wpłynęły 342 zgłoszenia, spośród których wybrano głównych laureatów, czyli 16 gmin (po jednej z każdego województwa). Zwycięskie grunty prezentowane są teraz na portalach internetowych Agencji i urzędów marszałkowskich. Są one również rekomendowane przez PAIiIZ firmom zagranicznym w pierwszej kolejności. Jak podkreślają pomysłodawcy konkursu „odpowiedni teren i profesjonalna jego promocja wśród potencjalnych inwestorów to szansa na pozyskanie inwestycji, a tym samym na znaczne zwiększenie liczby miejsc pracy”. Organizatorzy podkreślają również, że niespodziewanie duży był odzew ze strony gmin.

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 5/2006 | 2006-03-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupienialokale użytkowe na sprzedażdziałki do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Tarnogórskidomy na wynajem powiat Malborskidomy na wynajem gmina Siewierzdomy na wynajem gmina Skałamieszkania na sprzedaż w Michniowiedomy na wynajem w Budach Prywatnychdomy na wynajem w Popkowice Księże

Deweloperzy

);