Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wybrano najlepsze grunty pod inwestycje

2006-03-03

Wybrano najlepsze grunty pod inwestycje

Dobiegła końca pierwsza edycja zorganizowanego przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) konkursu „Grunt na medal”. Jego celem było wyłonienie najlepiej przygotowanych gruntów, które można zaproponować potencjalnemu inwestorowi zagranicznemu.

Dobiegła końca pierwsza edycja zorganizowanego przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) konkursu „Grunt na medal”. Jego celem było wyłonienie najlepiej przygotowanych gruntów, które można zaproponować potencjalnemu inwestorowi zagranicznemu. Z terenu całego kraju wpłynęły 342 zgłoszenia, spośród których wybrano głównych laureatów, czyli 16 gmin (po jednej z każdego województwa). Zwycięskie grunty prezentowane są teraz na portalach internetowych Agencji i urzędów marszałkowskich. Są one również rekomendowane przez PAIiIZ firmom zagranicznym w pierwszej kolejności. Jak podkreślają pomysłodawcy konkursu „odpowiedni teren i profesjonalna jego promocja wśród potencjalnych inwestorów to szansa na pozyskanie inwestycji, a tym samym na znaczne zwiększenie liczby miejsc pracy”. Organizatorzy podkreślają również, że niespodziewanie duży był odzew ze strony gmin.

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 5/2006 | 2006-03-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażgaraże na wynajemmieszkania do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Złotowskilokale użytkowe na wynajem powiat Tureckilokale użytkowe na wynajem gmina Pobiedziskamieszkania na sprzedaż gmina Niegowamieszkania na sprzedaż w Na Chrustachmieszkania na sprzedaż w Salniemieszkania na wynajem w Gapa

Deweloperzy

);