Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wspólnie przygotują MKA

2013-11-20

Wspólnie przygotują MKA

Władze województwa oraz przedstawiciele samorządów Krakowa, Tarnowa, Bochni i Skawiny podpisały deklarację w sprawie Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej.

Władze województwa oraz przedstawiciele samorządów Krakowa, Tarnowa, Bochni i Skawiny zawarli porozumienie dotyczące współpracy w zakresie przygotowania i wdrożenia systemu Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej. Dokument ma związek z koncepcją utworzenia Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej. Pierwszym krokiem do realizacji tego przedsięwzięcia będzie uruchomienie narzędzia umożliwiającego korzystanie ze środków transportu w różnych rejonach województwa, parkingów, a w dalszej perspektywie również teatrów, kin i innych obiektów kultury.

Nowy system ma funkcjonować w formie aplikacji mobilnej, udostępnianej po zarejestrowaniu się na stronie internetowej projektu lub w Punkcie Obsługi Klienta Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej. Korzystając z nowego narzędzia, będzie można między innymi wykupić bilet okresowy upoważniający do podróżowania na trasie Kraków -Tarnów, abonament parkingowy czy bilet na przejazdy krakowską komunikacja miejską.

Zgodnie z deklaracją Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, ogłoszoną w październiku br., system powinien być gotowy w I kwartale 2015 r.
 

Źródło: KRN.pl | 2013-11-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniainne nieruchomości na zamianędziałki do kupieniadomy na wynajem powiat Zambrowskidomy na sprzedaż powiat Mieleckilokale użytkowe na wynajem gmina Złotniki Kujawskiedomy na wynajem gmina Korfantówmieszkania na sprzedaż w Dobieciniemieszkania na sprzedaż w Wierzchowinachmieszkania na wynajem w Gromadzyniu

Deweloperzy

);