Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wschodnie Centrum Architektury

2011-10-04

Wschodnie Centrum Architektury

Przy Politechnice Lubelskiej realizowany jest projekt budowy, rozbudowy i wyposażenia Wschodniego Innowacyjnego Centrum Architektury.

Przy Politechnice Lubelskiej realizowany jest projekt budowy, rozbudowy i wyposażenia kompleksu dydaktyczno-naukowego – Wschodniego Innowacyjnego Centrum Architektury. 3 października 2011 r. na terenie kampusu Politechniki przy ul. Nadbystrzyckiej miała miejsce uroczystość wmurowania kamienia węgielnego. Celem inwestycji jest stworzenie nowoczesnej bazy lokalowej wraz z jej wyposażeniem dla celów dydaktyczno-naukowych oraz utworzenie laboratoriów innowacyjnych technik informatycznych stosowanych w architekturze, urbanistyce i planowaniu przestrzennym.

W ramach inwestycji obecny budynek Wydziału Budownictwa i Architektury zostanie rozbudowany o nowe 6-cio kondygnacyjne skrzydło o łącznej powierzchni użytkowej 6702,61 m kw. i powierzchni zabudowy 1230 m kw. Powstanie także podziemny garaż.

Całkowity koszt przedsięwzięcia wynosi ponad 34,6 mln zł. Inwestycja realizowana jest w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013. Generalnym wykonawcą jest Budimex SA. Termin zakończenia prac został przewidziany na czerwiec 2013 r.

Źródło: KRN.pl | 2011-10-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciakamienice na sprzedażdziałki na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Braniewskidomy na wynajem powiat Łańcuckilokale użytkowe na wynajem gmina Szydłówmieszkania na sprzedaż gmina Choszcznodomy na sprzedaż w Łążyniedomy na wynajem w Rybnicymieszkania na sprzedaż w Czernie

Deweloperzy

);