Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wrocław ma krasnale, a Żory – Żorki

2012-04-03

Wrocław ma krasnale, a Żory – Żorki

Krasnal mierzący ok. 30 cm pojawił się na rynku śląskiego miasta. To pierwsza z figurek,które mają stanąć w różnych miejscach Żor.

Czytający gazetę Żorek, mierzący ok. 30 cm, pojawił się na rynku śląskiego miasta. To pierwsza z figurek, jakie z różnymi atrybutami mają stanąć w różnych miejscach Żor.

Wykonana z brązu figurka, którą już moga podziwiać mieszkańcy Żor ma kształt płomienia – symbolu miasta. Zgodnie z planami w przestrzeni publicznej ma pojawić się jeszcze m.in Żorek z parasolką (obok fontanny), łyżką i widelcem (obok baru mlecznego), piórem i stemplem (przed magistratem) i pochodnią (na latarni). Figurki, których początkowo będzie pięć, mają wtopić się w klimat starówki i skolonizować miasto wzorem wrocławskich krasnali.

Koszt jednego Żorka to 3,5 tys. zł. Urzędnicy liczą, że do magistratu będą zgłaszać się osoby chętne do zakupu własnego Żorka ze wskazanym przez siebie atrybutem. Dla lokalnych firm może to być ciekawa forma reklamy.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Kozienickidomy na wynajem powiat M. Kaliszlokale użytkowe na sprzedaż gmina M. Świętochłowicedomy na wynajem gmina Skarbimierzmieszkania na wynajem w Zagórczemieszkania na wynajem w Zamęciedomy na wynajem w Strzyżewicach

Deweloperzy

);