Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wrocław: Kolejny deweloper rusza na giełdę

2007-05-24

Wrocław: Kolejny deweloper rusza na giełdę

Wrocławska firma As-Bau, jeden z większych deweloperów na tamtejszym rynku, zamierza pod koniec tego roku zadebiutować na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.


Wrocławska firma As-Bau, jeden z większych deweloperów na tamtejszym rynku, zamierza pod koniec tego roku zadebiutować na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Spółka chce w ten sposób pozyskać środki na rozwój – zakup gruntów i budowę nowych mieszkań – w sumie, co najmniej 60 mln zł. As-Bau prowadzi działalność deweloperską od 9 lat, głównie na terenie Wrocławia i jego obrzeżach. W ciągu najbliższych trzech lat zamierza zainwestować kolejne 250 mln zł.

Źródło: KRN.pl | 2007-05-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemmieszkania na zamianęgaraże na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Kościańskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Piskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Garwolinmieszkania na wynajem gmina Baligróddomy na sprzedaż w Wilczkowiedomy na wynajem w Lubominiedomy na sprzedaż w Lublicy

Deweloperzy

);