Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wreszcie dopłaty do termomodernizacji domów

2015-06-11

Wreszcie dopłaty do termomodernizacji domów

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zamierza uruchomić program dopłat do termomodernizacji domów jednorodzinnych.

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zamierza uruchomić program dopłat do termomodernizacji domów jednorodzinnych. Do tej pory z różnych form dofinansowania tego rodzaju inwestycji korzystały głównie spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Nowe rozwiązanie (funkcjonujące pod nazwą „Ryś”) ma stanowić odpowiedź na potrzeby indywidualnych beneficjentów.

Projekt zakłada dużą dostępność programu. Na dopłaty dla właścicieli domów jednorodzinnych, w formie tzw. premii termomodernizacyjnych, Fundusz wygospodaruje co najmniej 300 mln zł. W ramach wspierania budownictwa energooszczędnego planowane jest także rozpoczęcie kampanii edukacyjnej, wskazującej na korzyści termomodernizacji obiektów mieszkalnych i zastosowania nowoczesnych technologii w inwestycjach budowlanych.

Premia termomodernizacyjna obejmuje inwestycje dotyczące m.in. zmniejszenia zużycia energii, obniżenia kosztów pozyskania ciepła oraz zamiany źródeł energii.

Źródło: KRN.pl | 2015-06-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażdomy na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat M. Chorzówdomy na sprzedaż powiat Ostrzeszowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Radziechowy-Wieprzlokale użytkowe na sprzedaż gmina Pakosławicemieszkania na wynajem w Krępcumieszkania na sprzedaż w Choinachmieszkania na sprzedaż w Helenowie

Deweloperzy

);