Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

World Architecture Festival w Barcelonie

2011-10-10

World Architecture Festival w Barcelonie

O nagrodę architektoniczną walczą trzy polskie projekty. Zwycięzców poznamy między 2 a 4 listopada.

O tytuł „Budynek Roku 2011” walczy 281 projektów w trzech kategoriach: budynki zrealizowane, przyszłe projekty oraz dizajn strukturalny. Polskimi kandydatami są: Maćków Pracownia Projektowa z dwoma obiektami – biurowo-mieszkaniowym budynkiem Thespian z Wrocławia i halą sportowo-widowiskową Na Skarpie w Bytomiu oraz Maciej Jakub Zawadzki (z grupy projektowej MJZ), który jest autorem projektu muzeum w Miami (Miami Pier Museum of Latin American Immigrants).

Uczestnicy zakwalifikowani do konkursu zostali zaproszeni do zaprezentowania swoich budynków na żywo przed międzynarodowym jury podczas listopadowego festiwalu w Centre Convencions International Barcelona. Jury w ramach głosowania zdecyduje, który projekt zdobędzie nagrodę główną. Nowością tegorocznej edycji jest Nagroda Publicznośći WAF 2011 (OpenBuildings People’s Choice Award). Już 4 listopada, na gali finałowej, zwycięzcom zostaną wręczone nagrody.

Źródło: KRN.pl | 2011-10-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na zamianędomy na wynajem powiat M. Mysłowicelokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Nowy Sączdomy na sprzedaż gmina Czarny Dunajecmieszkania na wynajem gmina Wolanówdomy na wynajem w Celinowiemieszkania na sprzedaż w Żeliszewiemieszkania na sprzedaż w Radlinie

Deweloperzy

);