Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wolą wynajmować droższe i umeblowane

2007-03-20

Wolą wynajmować droższe i umeblowane

Marzec nie przyniósł na rynku mieszkań na wynajem wyraźnych zmian. W dalszym ciągu utrzymuje się przewaga podaży nad popytem, a do agencji jest zgłaszanych sporo nowych ofert.

Marzec nie przyniósł na rynku mieszkań na wynajem wyraźnych zmian. W dalszym ciągu utrzymuje się przewaga podaży nad popytem, a do agencji jest zgłaszanych sporo nowych ofert. Jak pokazuje barometr "Rzeczpospolitej", ceny wynajmu wzrosły w ciągu ostatnich 12 miesięcy o 1 - 2 proc, czyli utrzymują się na prawie niezmienionym poziomie. Na najbliższy rok prognozy są podobne. A to dlatego, że w dalszym ciągu zapowiada się duża podaż, tymczasem nic nie wskazuje na znaczący wzrost zapotrzebowania. Przy niskich kosztach kredytów bowiem wielu rodzinom wciąż bardziej będzie się opłacać kupno własnego mieszkania i spłata rat niż wynajmowanie. Zmniejsza się popyt na wynajem mieszkań małych, skromnych i tanich, a utrzymuje zapotrzebowanie na lokale droższe, luksusowe.

Źródło: "Rzeczpospolita", 19.03.2007 | 2007-03-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęciakamienice poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Myśliborskimieszkania na wynajem powiat M. Lublinlokale użytkowe na wynajem gmina Lututówmieszkania na sprzedaż gmina Miedznadomy na wynajem w Nowe Iganiedomy na sprzedaż w Zatopolicachdomy na sprzedaż w Straszkowie

Deweloperzy

);