Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Województwo pomorskie dostanie miliony

2009-03-03

Województwo pomorskie dostanie miliony

Ponad 32 mln zł dostanie województwo pomorskie na urzeczywistnienie planów podwyższenia konkurencyjności regionu w kraju i zagranicą.

Ponad 32 mln zł dostanie województwo pomorskie na urzeczywistnienie planów podwyższenia konkurencyjności regionu w kraju i zagranicą – informuje „Dziennik Bałtycki”.

 
Pięć następnych pomorskich projektów otrzyma dotacje unijne, w tym: Gdańsk, Sopot, Wejherowo, gmina Dębnica Kaszubska i powiat tczewski. Gdańsk otrzymał pieniądze na pomoc w budowie Nadbałtyckiego Centrum Kultury, Sopot zaś – 2,2 mln zł na rewaloryzację Parku Północnego, dzięki czemu powstaną ścieżki rowerowe oraz trasa edukacyjna. Powiat tczewski dostał ponad 18 mln na przebudowę dróg i tras pieszo-rowerowych, a gmina Dębnica Kaszubska – ponad 2 mln zł na budowę dróg i modernizację mostu – czytamy w „Dzienniku Bałtyckim”.
 

Województwo pomorskie ma do wykorzystania 885 mln euro w latach 2007-2013 – dodaje gazeta.

 

 

Źródło: „Dziennik Bałtycki” 25.02.2009 | 2009-03-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniadomy na wynajemmieszkania na wynajemdomy na sprzedaż powiat Piaseczyńskidomy na sprzedaż powiat Kamieńskidomy na sprzedaż gmina Dzierżoniówdomy na sprzedaż gmina Łubnicedomy na wynajem w Sierakowiedomy na wynajem w Oględziemieszkania na wynajem w Jarużynie

Deweloperzy

);