Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wnioski o miejskie dotacje na zabytki – do końca lipca

2006-07-03

Wnioski o miejskie dotacje na zabytki – do końca lipca

Osoby, które są zainteresowane otrzymaniem na rok 2007 dotacji z budżetu miasta na poczet prac konserwatorskich, restauratorskich bądź budowlanych w obiektach zabytkowych, mają czas na składanie wniosków do końca lipca br.

Osoby, które są zainteresowane otrzymaniem na rok 2007 dotacji z budżetu miasta na poczet prac konserwatorskich, restauratorskich bądź budowlanych w obiektach zabytkowych, mają czas na składanie wniosków do końca lipca br. Warunkiem koniecznym uzyskania dofinansowania jest posiadanie wpisu do rejestru zabytków oraz zlokalizowanie obiektu na terenie Krakowa. Oprócz tego właściciele bądź zarządcy zabytków, ubiegający się o dotacje muszą posiadać aktualne pozwolenie na prace konserwatorskie lub roboty budowlane oraz mieć uregulowany status prawny. W 2005 roku na prace modernizacyjne i budowlane obiektów zabytkowych zarezerwowano w budżecie miasta 1,4 mln zł. W tym samym roku zostały złożone 22 wnioski o udzielenie dotacji. Dotyczyły one zarówno zabytkowych kamienic, budynków zakonnych i kościelnych, jak i obrazów, rzeźb oraz nagrobków. Pełną informację na temat dofinansowania można uzyskać w siedzibie Miejskiego Konserwatora Zabytków lub na miejskiej stronie internetowej.

Źródło: | 2006-07-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażkamienice do kupieniadomy na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat Ostrzeszowskimieszkania na sprzedaż powiat Bieruńsko-Lędzińskimieszkania na sprzedaż gmina Gardejalokale użytkowe na sprzedaż gmina Stężycadomy na sprzedaż w Strzałkowiedomy na sprzedaż w Zawrocie-Nowinachmieszkania na wynajem w Bolesławku

Deweloperzy

);