Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wniosek o większe wsparcie dla zabytków

2006-06-30

Wniosek o większe wsparcie dla zabytków

Społeczny Komitet Odnowy Zabytków Krakowa wraz z wojewodą małopolskim Januszem Sepiołem oraz prezydentem miasta Jackiem Majchrowskim wystąpił do prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego z wnioskiem o zwiększenie dotacji przyznawanej Narodowemu Funduszowi Rewaloryzacji Zabytków Krakowa.

Społeczny Komitet Odnowy Zabytków Krakowa wraz z wojewodą małopolskim Januszem Sepiołem oraz prezydentem miasta Jackiem Majchrowskim wystąpił do prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego z wnioskiem o zwiększenie dotacji przyznawanej Narodowemu Funduszowi Rewaloryzacji Zabytków Krakowa. W 2005 roku dofinansowanie z budżetu państwa na ten cel wyniosło 30,5 mln zł, w roku bieżącym – 37,5 mln. Przedstawiciele SKOZK zwrócili się o zwiększenie tej dotacji w przyszłym roku do 45,5 mln zł. Jak wynika z danych NFRZK, ze środków Funduszu rocznie wspiera się w Krakowie około 100 inwestycji konserwatorskich.

Źródło: | 2006-06-30

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniagaraże na sprzedażlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Tatrzańskilokale użytkowe na wynajem powiat Świebodzińskidomy na wynajem gmina Ciechanowieclokale użytkowe na sprzedaż gmina Złotówdomy na sprzedaż w Nurzyniedomy na wynajem w Zadolemieszkania na wynajem w Tymienicy Nowej

Deweloperzy

);