Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wniosek o pomoc do końca 2010 r.

2009-07-13

Wniosek o pomoc do końca 2010 r.

Zgodnie z uchwaloną przez Sejm ustawą o pomocy państwa w spłacie niektórych kredytów mieszkaniowych, osoby, które straciły pracę, będą mogły otrzymać maksymalnie przez rok łącznie 1,2 tys. zł miesięcznej pożyczki z tytułu raty kapitałowej i odsetek.

Zgodnie z uchwaloną przez Sejm ustawą o pomocy państwa w spłacie niektórych kredytów mieszkaniowych, osoby, które straciły pracę, zarejestrowały się jako bezrobotne i pobierały zasiłek, będą mogły otrzymać maksymalnie przez rok łącznie 1,2 tys. zł miesięcznej pożyczki z tytułu raty kapitałowej i odsetek.
 
Aby uzyskać pomoc państwa w spłacie kredytu, konieczne jest złożenie w urzędzie pracy do końca 2010 r. wniosku o tę pomoc. Musi on zawierać standardowe dane osobowe. Ponadto osoba ubiegająca się o wsparcie musi dołączyć oświadczenie banku, który udzielił jej kredytu mieszkaniowego o terminach płatności i wysokości (w złotych) kolejnych 12 niewymagalnych miesięcznych rat kapitałowych i odsetkowych oraz oświadczenie o warunkach wszystkich umów ubezpieczenia, na podstawie których przysługuje jej świadczenie z tytułu utraty pracy. Miesięczna kwota pomocy nie może być wyższa niż rata kredytu. Pożyczkę należy zwrócić najpóźniej po dwóch latach od zakończenia wypłaty pomocy.

Źródło: „Krakowski Rynek Nnieruchomości" | 2009-07-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażmieszkania na wynajemhale i magazyny do kupieniamieszkania na wynajem powiat Wolsztyńskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Radziejowskimieszkania na sprzedaż gmina M. Tarnobrzeglokale użytkowe na wynajem gmina Pankimieszkania na sprzedaż w Brzeziniemieszkania na sprzedaż w Długołęcemieszkania na wynajem w Rozłopach

Deweloperzy

);