Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wniosek o pomoc do końca 2010 r.

2009-07-13

Wniosek o pomoc do końca 2010 r.

Zgodnie z uchwaloną przez Sejm ustawą o pomocy państwa w spłacie niektórych kredytów mieszkaniowych, osoby, które straciły pracę, będą mogły otrzymać maksymalnie przez rok łącznie 1,2 tys. zł miesięcznej pożyczki z tytułu raty kapitałowej i odsetek.

Zgodnie z uchwaloną przez Sejm ustawą o pomocy państwa w spłacie niektórych kredytów mieszkaniowych, osoby, które straciły pracę, zarejestrowały się jako bezrobotne i pobierały zasiłek, będą mogły otrzymać maksymalnie przez rok łącznie 1,2 tys. zł miesięcznej pożyczki z tytułu raty kapitałowej i odsetek.
 
Aby uzyskać pomoc państwa w spłacie kredytu, konieczne jest złożenie w urzędzie pracy do końca 2010 r. wniosku o tę pomoc. Musi on zawierać standardowe dane osobowe. Ponadto osoba ubiegająca się o wsparcie musi dołączyć oświadczenie banku, który udzielił jej kredytu mieszkaniowego o terminach płatności i wysokości (w złotych) kolejnych 12 niewymagalnych miesięcznych rat kapitałowych i odsetkowych oraz oświadczenie o warunkach wszystkich umów ubezpieczenia, na podstawie których przysługuje jej świadczenie z tytułu utraty pracy. Miesięczna kwota pomocy nie może być wyższa niż rata kredytu. Pożyczkę należy zwrócić najpóźniej po dwóch latach od zakończenia wypłaty pomocy.

Źródło: „Krakowski Rynek Nnieruchomości" | 2009-07-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniadziałki na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Wrocławskilokale użytkowe na wynajem powiat Płockidomy na sprzedaż gmina Stolnodomy na wynajem gmina Izbica Kujawskadomy na wynajem w Nowe Borzamieszkania na sprzedaż w Piestrzcumieszkania na wynajem w Rezerwie

Deweloperzy

);