Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Włochy: 100 tys. mieszkań w 5 lat

2009-07-22

Włochy: 100 tys. mieszkań w 5 lat

We wtorek 21 lipca, wraz ze złożeniem podpisu przez premiera Silvio Berlusconiego pod rządowym dekretem, oficjalnie zainaugurowano realizację projektu o nazwie Program Dom.

We wtorek 21 lipca, wraz ze złożeniem podpisu przez premiera Silvio Berlusconiego pod rządowym dekretem, oficjalnie zainaugurowano realizację projektu o nazwie Program Dom – podaje portal Gazeta.pl.

Jak czytamy dalej, wcześniej rozporządzenie w tej sprawie zaaprobowała komisja państwo-regiony, a także komitet ekonomiczny Rady Ministrów. Ogółem według szacunków gabinetu Berlusconiego inwestycje w budownictwo w ramach tego projektu wyniosą 3 miliardy euro. Plan przewiduje budowę mieszkań przeznaczonych do sprzedaży, a także kwaterunkowych, oraz ułatwienia w dostępie do funduszy i ulgi podatkowe. Program jest skierowany przede wszystkim do młodych ludzi, lokatorów eksmitowanych z dotychczasowych domów i do legalnych imigrantów, mieszkających we Włoszech od co najmniej 10 lat, a w tym samym regionie – od 5 lat.

 

Źródło: Gazeta.pl 21.07.2009 | 2009-07-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniakamienice na zamianękamienice na wynajemdomy na sprzedaż powiat M. Chorzówlokale użytkowe na sprzedaż powiat Płockidomy na sprzedaż gmina Dąbrowicedomy na wynajem gmina Sośnomieszkania na sprzedaż w Czarne Pustkowiemieszkania na wynajem w Choinachdomy na wynajem w Klimkowicze

Deweloperzy

);