Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wkrótce ruszy Internetowy Dziennik Zapytań

2006-04-27

Wkrótce ruszy Internetowy Dziennik Zapytań

Już wkrótce łatwiej będzie uzyskać informacje dotyczące spraw prowadzonych w krakowskim Urzędzie Miasta, a objętych ustawą o dostępie do informacji publicznej.

Już wkrótce łatwiej będzie uzyskać informacje dotyczące spraw prowadzonych w krakowskim Urzędzie Miasta, a objętych ustawą o dostępie do informacji publicznej. Dzięki zarządzeniu prezydenta Jacka Majchrowskiego uruchomiony zostanie Internetowy Dziennik Zapytań. Za jego pośrednictwem będzie można uzyskać dostęp do informacji o sprawach prowadzonych w krakowskich urzędach, a dotyczących spraw indywidualnych mieszkańców (np. o stanie postępowania w sprawie złożonego wniosku). Oprócz tego, za pośrednictwem IDZ będzie można dowiedzieć się m.in. o planach inwestycyjnych Miasta czy wydarzeniach kulturalnych współorganizowanych przez krakowski Magistrat. Pytania będą kierowane do poszczególnych Wydziałów UMK, urzędnicy odpowiedzą na nie najpóźniej do 7 dni. Warunkiem uzyskania dostępu do IDZ będzie wypełnienie formularza zamieszczonego na stronie internetowej Miasta (www.bip.krakow.pl). Obecnie trwa testowanie nowego systemu.

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 9/2006 | 2006-04-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianędomy do kupieniamieszkania do kupieniamieszkania na wynajem powiat Bolesławieckimieszkania na wynajem powiat Sierpeckimieszkania na wynajem gmina Sosnowicadomy na wynajem gmina Bliżyndomy na sprzedaż w Starejmieszkania na wynajem w Idzikowicachmieszkania na sprzedaż w Zabłocie

Deweloperzy

);