Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wkrótce ruszy budowa na pl. Wszystkich Świętych

2006-04-12

Wkrótce ruszy budowa na pl. Wszystkich Świętych

Wyłoniony został wykonawca przyszłego centrum informacji kulturalnej i turystycznej, które powstanie obok krakowskiego Magistratu.

Wyłoniony został wykonawca przyszłego centrum informacji kulturalnej i turystycznej, które powstanie obok krakowskiego Magistratu. Zwycięzcą konkursu na realizację pawilonu „Wyspiański 2000”, w którym znajdować się będzie punkt informacyjny, jest firma Budostal 2. Budowa pawilonu ma się rozpocząć jeszcze w kwietniu, a jej zakończenie planowane jest na koniec roku. Inwestycja finansowana będzie ze środków Miasta oraz z pieniędzy przekazanych przez Ministerstwo Kultury, które przekazało na ten cel 3 mln zł. W pawilonie oprócz punktu informacyjnego będzie się znajdować niewielka sala konferencyjna oraz powierzchnie wystawiennicze.

Źródło: | 2006-04-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemdomy na zamianękamienice do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Krośnieńskidomy na wynajem powiat Włodawskilokale użytkowe na wynajem gmina Granowomieszkania na sprzedaż gmina Kolnodomy na sprzedaż w Jureczkowejmieszkania na wynajem w Otominiemieszkania na wynajem w Kajkowie

Deweloperzy

);