Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wkrótce ruszy budowa na pl. Wszystkich Świętych

2006-04-12

Wkrótce ruszy budowa na pl. Wszystkich Świętych

Wyłoniony został wykonawca przyszłego centrum informacji kulturalnej i turystycznej, które powstanie obok krakowskiego Magistratu.

Wyłoniony został wykonawca przyszłego centrum informacji kulturalnej i turystycznej, które powstanie obok krakowskiego Magistratu. Zwycięzcą konkursu na realizację pawilonu „Wyspiański 2000”, w którym znajdować się będzie punkt informacyjny, jest firma Budostal 2. Budowa pawilonu ma się rozpocząć jeszcze w kwietniu, a jej zakończenie planowane jest na koniec roku. Inwestycja finansowana będzie ze środków Miasta oraz z pieniędzy przekazanych przez Ministerstwo Kultury, które przekazało na ten cel 3 mln zł. W pawilonie oprócz punktu informacyjnego będzie się znajdować niewielka sala konferencyjna oraz powierzchnie wystawiennicze.

Źródło: | 2006-04-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianędomy na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat M. Katowicelokale użytkowe na sprzedaż powiat Garwolińskidomy na wynajem gmina Miastków Kościelnymieszkania na wynajem gmina Wąpielskdomy na sprzedaż w Sądowiemieszkania na sprzedaż w Pomianachdomy na wynajem w Ułanowie

Deweloperzy

);