Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wkrótce przeprowadzka

2011-11-24

Wkrótce przeprowadzka

W Nysie trwają ostatnie przygotowania do odbioru inwestycji Gminnego Centrum Pomocy Społecznej.

Trwają ostatnie prace porządkowe przy nowej siedzibie Gminnego Centrum Pomocy Społecznej. Nowoczesny, dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych budynek ma zastąpić dotychczasową siedzibę OPS-u, mieszczącą się przy ul. Kościuszki 11.

Nowy budynek powstał w wyniku adaptacji obiektu gimnazjum, a całkowity koszt realizacji tego projektu to 4,2 mln zł. W jego skład wchodzą: Ośrodek Pomocy Społecznej, w tym Klub Integracji Społecznej, Klub Umiejętności Społecznej, zespoły interdyscyplinarne, świetlica socjalna z programem zajęć socjoterapeutycznych oraz Inkubator Organizacji Społecznych. W ramach inwestycji powstało także boisko ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemdomy do kupieniamieszkania na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Zawierciańskidomy na sprzedaż powiat Głubczyckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Siemiątkowodomy na wynajem gmina Trzcianamieszkania na sprzedaż w Chocianowicachmieszkania na sprzedaż w Zwierzyńcumieszkania na sprzedaż w Surowica

Deweloperzy

);