Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wkrótce otwarcie

2011-03-18

Wkrótce otwarcie

Puro Hotel, należący do sieci inteligentnych hoteli, zostanie otwarty 1 kwietnia br.

Puro Hotel, należący do sieci inteligentnych hoteli, zostanie otwarty 1 kwietnia br. Inwestorem jest Genfer - norweska grupa kapitałowa.

Hotel znajduje się w samym centrum Wrocławia. Dogodna lokalizacja umożliwi zwiedzanie i poznawanie zakątków miasta. Wspólnie z restauracjami, pubami oraz kawiarniami hotel przygotował specjalną ofertę, która ma przyciągnąć podróżnych.
 

Źródło: KRN.pl | 2011-03-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajeminne nieruchomości do kupieniagaraże na wynajemdomy na sprzedaż powiat Pleszewskilokale użytkowe na wynajem powiat Drawskilokale użytkowe na wynajem gmina Skierniewicemieszkania na sprzedaż gmina Godkowomieszkania na wynajem w Lubiszewicachmieszkania na wynajem w Sadolesiumieszkania na sprzedaż w Dąbrowej

Deweloperzy

);