Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wiślane nadbrzeża nie odczuwają kryzysu

2009-03-04

Wiślane nadbrzeża nie odczuwają kryzysu

Nadwiślański krajobraz już teraz przypomina jeden wielki plac budowy, a prac remontowych i budowlanych wciąż przybywa.

Nadwiślański krajobraz już teraz przypomina jeden wielki plac budowy, a prac remontowych i budowlanych wciąż przybywa – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Niedawno rozpoczęto budowę kładki pieszo-rowerowej na Wiśle, która połączy krakowski Kazimierz z Podgórzem. Wyburzane są budynki zakładów odzieżowych Vistula, w miejscu których powstanie wielorodzinny budynek mieszkalno-usługowy z podziemnymi garażami. Po drugiej stronie Wisły na terenie poprzemysłowych Grzegórzek powstaje Centrum Biurowe Kazimierz, nieco dalej w kierunku mostu Kotlarskiego sponad bulwaru wybija się apartamentowiec Wiślane Tarasy. Naprzeciw na Zabłociu, wyrasta potężne nowe osiedle – Garden Residence. W marcu rusza też budowa pierwszej w Krakowie plaży, która powstanie na miejscu dawnego hotelu Forum – czytamy w „Gazecie Wyborczej”.
 
Trwają też prace nad miejscowym planem zagospodarowania bulwarów wiślanych. Jego projekt zostanie wyłożony do konsultacji jeszcze przed wakacjami. Jego wprowadzenie jeszcze mocniej ożywi inwestycje na nabrzeżu – dodaje dziennik.
 

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Kraków 25.02.2009 | 2009-03-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na zamianękamienice na wynajemdomy na sprzedaż powiat Stargardzkidomy na sprzedaż powiat Ostrowskimieszkania na wynajem gmina Cedyniadomy na sprzedaż gmina Wyrzyskmieszkania na wynajem w Krzemiancemieszkania na wynajem w Józwowiemieszkania na sprzedaż w Kulczyn-Kolonii

Deweloperzy

);