Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wirtualna rzeczywistość na rynku nieruchomości?

Maria Gil | 2019-11-04

Wirtualna rzeczywistość na rynku nieruchomości?
Czy technologia VR przyjmie się w branży budowlanej?

Budownictwo w Polsce coraz częściej korzysta z innowacyjnych rozwiązań. W branży wykorzystuje się już drony i roboty wspomagające serwis techniczny nieruchomości, a nawet technologię VR.

Facility management to sposób zarządzania firmą usprawniający jej działania. W segmencie związanym z budownictwem oznacza umiejętne gospodarowanie nieruchomością, na które przekłada się obniżanie kosztów utrzymania przy zachowaniu wysokiej jakości usług, catering oraz formy motywowania pracowników.

Firma Sodexo, lider na rynku facility management, jako pierwsza chce kształcić pracowników za pomocą sztucznej rzeczywistości na module pompowni przeciwpożarowej. Pomysłodawcy przekonują, że pozwoli to zoptymalizować czas pracy – praktyka wraz z egzaminem ma trwać godzinę.

Dzięki odwzorowaniu pomieszczeń możemy szkolić pracowników technicznych w dowolnym miejscu i o dowolnej porze bez narażania ich zdrowia i bezpieczeństwa naszych klientów – podkreśla w rozmowie z agencją Newseria Biznes Norbert Ślusarczyk, segment director corporate, Hard FM Poland w Sodexo Polska.

Dodatkowo technologia VR ma charakter proekologiczny – przy standardowym szkoleniu z pompowni przeciwpożarowej wykorzystać można nawet 100 litrów oleju napędowego, a przeprowadzając je wirtualnie, niweluje się jego zużycie do zera.

Źródło: KRN.pl | 2019-11-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajeminne nieruchomości na zamianękamienice na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat M. Jelenia Góralokale użytkowe na wynajem powiat M. Krakówmieszkania na wynajem gmina Boguchwałamieszkania na sprzedaż gmina Golub-Dobrzyńmieszkania na wynajem w Chłopicachdomy na sprzedaż w Olszewicachmieszkania na wynajem w Piątnicy Poduchownej

Deweloperzy

);