Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Willa jest zabytkiem – jej otoczenie nie

2012-01-24

Willa jest zabytkiem – jej otoczenie nie

Wojewódzki Konserwator Zabytków odmówił wpisania do rejestru zabytków budynku gospodarczego zlokalizowanego w pobliżu willi przy ul. Batalionów Chłopskich 61.

Wojewódzki Konserwator Zabytków odmówił wpisania do rejestru zabytków budynku gospodarczego zlokalizowanego w pobliżu willi przy ul. Batalionów Chłopskich 61 w Szczecinie. Do rejestru nie zostało także wpisane otoczenie budynku. Zgodnie z wcześniejszą decyzją ,zabytkiem pozostaje tylko willa, która wymaga gruntownego remontu. Szansą dla niej jest budowa Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju – to w ramach tej inwestycji planowane jest przesunięcie i odrestaurowanie budynku.

Przetarg na budowę pierwszego etapu SST ma zostać ogłoszony w II kwartale br., z kolei jesienią miasto planuje rozpoczęcie inwestycji.
 

Źródło: KRN.pl | 2012-01-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciadziałki na wynajemlokale użytkowe na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Mieleckimieszkania na sprzedaż powiat Monieckilokale użytkowe na wynajem gmina Sztumdomy na sprzedaż gmina Terespoldomy na sprzedaż w Bachmackich Koloniachdomy na sprzedaż w Wikliniemieszkania na sprzedaż w Gostkowie

Deweloperzy

);