Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wieżowiec przy bulwarach wiślanych?

2010-05-07

Wieżowiec przy bulwarach wiślanych?

Wojskowa Agencja Mieszkaniowa chce zabudować działkę przy bulwarach wiślanych, której jest właścicielem.

Wojskowa Agencja Mieszkaniowa chce zabudować działkę przy bulwarach wiślanych, której jest właścicielem – donosi „Dziennik Polski”. Znajduje się ona między ulicami Wandy, Skrzatów i Miedzianą i ma powierzchnię 6,5 ha.

WAM przedstawiła już dwie koncepcje dotyczące przyszłych zabudowań. Jedna z nich przewiduje budowę kilku bloków cztero- lub sześciopiętrowych z jednym szesnastopiętrowym wieżowcem podobnym do tego, który stoi przy rondzie Grzegórzeckim. Jak czytamy dalej, według drugiego projektu działka ma zostać podzielona na dwie części, z których jedna zostanie przeznaczona na kilkupiętrowe budynki mieszkalne dla żołnierzy, a druga – do sprzedaży deweloperowi.
 
Plan budowy wieżowca został już zatwierdzony przez wojewódzkiego konserwatora zabytków. Projekt budzi jednak sprzeciw radnych Dzielnicy II, którzy chcieliby, aby przynajmniej na pewnej części działki urządzić park.
 

Źródło: „Dziennik Polski” 30.04.2010 | 2010-05-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniadziałki na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Gorzowskimieszkania na wynajem powiat Poddębickidomy na sprzedaż gmina Tucznadomy na wynajem gmina Lidzbark Warmińskimieszkania na wynajem w Celinach Szlacheckichmieszkania na sprzedaż w Ławachmieszkania na sprzedaż w Joachimów-Mogiłach

Deweloperzy

);