Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wieżowiec przy bulwarach wiślanych?

2010-05-07

Wieżowiec przy bulwarach wiślanych?

Wojskowa Agencja Mieszkaniowa chce zabudować działkę przy bulwarach wiślanych, której jest właścicielem.

Wojskowa Agencja Mieszkaniowa chce zabudować działkę przy bulwarach wiślanych, której jest właścicielem – donosi „Dziennik Polski”. Znajduje się ona między ulicami Wandy, Skrzatów i Miedzianą i ma powierzchnię 6,5 ha.

WAM przedstawiła już dwie koncepcje dotyczące przyszłych zabudowań. Jedna z nich przewiduje budowę kilku bloków cztero- lub sześciopiętrowych z jednym szesnastopiętrowym wieżowcem podobnym do tego, który stoi przy rondzie Grzegórzeckim. Jak czytamy dalej, według drugiego projektu działka ma zostać podzielona na dwie części, z których jedna zostanie przeznaczona na kilkupiętrowe budynki mieszkalne dla żołnierzy, a druga – do sprzedaży deweloperowi.
 
Plan budowy wieżowca został już zatwierdzony przez wojewódzkiego konserwatora zabytków. Projekt budzi jednak sprzeciw radnych Dzielnicy II, którzy chcieliby, aby przynajmniej na pewnej części działki urządzić park.
 

Źródło: „Dziennik Polski” 30.04.2010 | 2010-05-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianękamienice na wynajemdomy na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Leszczyńskilokale użytkowe na wynajem powiat Kędzierzyńsko-Kozielskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Jeleśniadomy na wynajem gmina Zwoleńmieszkania na sprzedaż w Drzewcachdomy na wynajem w Chałupskiejmieszkania na sprzedaż w Bożenicy

Deweloperzy

);