Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wielkie otwarcie

2011-10-03

Wielkie otwarcie

Trwają ostatnie prace wykończeniowe na terenie pierwszego w Polsce obiektu łączącego park handlowy z centrum outlet.

Na 19 października zaplanowano otwarcie FUTURA Park Kraków. Obecnie trwają ostatnie prace wykończeniowe: aranżacją wnętrz poszczególnych sklepów oraz ich wyposażanie i zaopatrzenie. Od kilku tygodni przeprowadzana są także testy systemów i instalacji wewnętrznych budynku. Kolejnym krokiem będą ostateczne przygotowania przed otwarciem, czyli montaż wystroju powierzchni wspólnych i systemu identyfikacji wizualnej. W najbliższym czasie powstaną też punkty informacyjne, które ułatwią klientom poruszane się po największym centrum typu outlet w Małopolsce -mówi Monika Olejnik-Okuniewska, rzecznik prasowy firmy NEINVER Polska.

Całkowita powierzchnia handlowa FUTURA Park Kraków to 44 000 m kw. Obiekt jako pierwszy w Polsce łączy funkcje tradycyjnego parku handlowego (zlokalizowanego na parterze) z centrum outlet FACTORY (na pierwszym piętrze). Budynek spełnia wysokie standardy ekologiczne, które potwierdzone zostały certyfikatem BREEAM. Jego inwestorem jest spółka NEINVER – drugi co do wielkości operator centrów outlet w Europie. Firma, jako pierwsza, pod marką FACTORY, wprowadziła centrum outlet do Hiszpanii i Polski.

Źródło: KRN.pl | 2011-10-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęgaraże do kupieniadomy do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Zgierskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Świętochłowicelokale użytkowe na sprzedaż gmina Żołynialokale użytkowe na wynajem gmina Liszkidomy na wynajem w Wysokiedomy na sprzedaż w Sosnowa-Dębowejdomy na sprzedaż w Kobylnikach

Deweloperzy

);