Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wielkie otwarcie

2011-10-03

Wielkie otwarcie

Trwają ostatnie prace wykończeniowe na terenie pierwszego w Polsce obiektu łączącego park handlowy z centrum outlet.

Na 19 października zaplanowano otwarcie FUTURA Park Kraków. Obecnie trwają ostatnie prace wykończeniowe: aranżacją wnętrz poszczególnych sklepów oraz ich wyposażanie i zaopatrzenie. Od kilku tygodni przeprowadzana są także testy systemów i instalacji wewnętrznych budynku. Kolejnym krokiem będą ostateczne przygotowania przed otwarciem, czyli montaż wystroju powierzchni wspólnych i systemu identyfikacji wizualnej. W najbliższym czasie powstaną też punkty informacyjne, które ułatwią klientom poruszane się po największym centrum typu outlet w Małopolsce -mówi Monika Olejnik-Okuniewska, rzecznik prasowy firmy NEINVER Polska.

Całkowita powierzchnia handlowa FUTURA Park Kraków to 44 000 m kw. Obiekt jako pierwszy w Polsce łączy funkcje tradycyjnego parku handlowego (zlokalizowanego na parterze) z centrum outlet FACTORY (na pierwszym piętrze). Budynek spełnia wysokie standardy ekologiczne, które potwierdzone zostały certyfikatem BREEAM. Jego inwestorem jest spółka NEINVER – drugi co do wielkości operator centrów outlet w Europie. Firma, jako pierwsza, pod marką FACTORY, wprowadziła centrum outlet do Hiszpanii i Polski.

Źródło: KRN.pl | 2011-10-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażdomy na wynajeminne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Kłodzkimieszkania na sprzedaż powiat Aleksandrowskidomy na sprzedaż gmina Galewicemieszkania na wynajem gmina Przytułydomy na wynajem w Ligociemieszkania na wynajem w Ustroniemieszkania na wynajem w Kacperówce

Deweloperzy

);