Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wiecha w Enterprise Park

2011-12-15

Wiecha w Enterprise Park

W pierwszej krakowskiej inwestycji firmy Avestus Real Estate odbyło się uroczyste zakończenie prac konstrukcyjnych.

W Enterprise Park – pierwszej krakowskiej inwestycji firmy Avestus Real Estate, odbyło się uroczyste zakończenie prac konstrukcyjnych. Zawieszeniem tradycyjnej wiechy na budynku A świętowano osiągnięcie najwyższego punktu konstrukcyjnego.

Budowa Enterprise Park przebiega zgodnie z założonym harmonogramem, a stan surowy osiągnęliśmy z wyprzedzeniem. Obserwując bieżące tempo prac, jestem pewien, że pierwszy etap naszej krakowskiej inwestycji zostanie ukończony w terminie – powiedział Maciej Gołębiewski, dyrektor ds. wynajmu i marketingu w Avestus Real Estate.

Dalsze prace realizowane w kompleksie obejmą m.in. montaż elewacji, instalacji wewnętrznych i wykończenie obiektu. W planach inwestora jest także uporządkowanie otoczenia: wykonanie dróg, ścieżek rowerowych i parkingów oraz zasadzenie drzew i krzewów. Pierwsze powierzchnie biurowe mają zostać oddane najemcom we wrześniu 2012 r.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-12-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Radomszczańskilokale użytkowe na wynajem powiat Brzezińskilokale użytkowe na wynajem gmina Trojanówmieszkania na sprzedaż gmina Żelechlinekdomy na sprzedaż w Parzeń-Janówkumieszkania na sprzedaż w Lipniakudomy na sprzedaż w Konstantynowie

Deweloperzy

);