Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wiecha w Enterprise Park

2011-12-15

Wiecha w Enterprise Park

W pierwszej krakowskiej inwestycji firmy Avestus Real Estate odbyło się uroczyste zakończenie prac konstrukcyjnych.

W Enterprise Park – pierwszej krakowskiej inwestycji firmy Avestus Real Estate, odbyło się uroczyste zakończenie prac konstrukcyjnych. Zawieszeniem tradycyjnej wiechy na budynku A świętowano osiągnięcie najwyższego punktu konstrukcyjnego.

Budowa Enterprise Park przebiega zgodnie z założonym harmonogramem, a stan surowy osiągnęliśmy z wyprzedzeniem. Obserwując bieżące tempo prac, jestem pewien, że pierwszy etap naszej krakowskiej inwestycji zostanie ukończony w terminie – powiedział Maciej Gołębiewski, dyrektor ds. wynajmu i marketingu w Avestus Real Estate.

Dalsze prace realizowane w kompleksie obejmą m.in. montaż elewacji, instalacji wewnętrznych i wykończenie obiektu. W planach inwestora jest także uporządkowanie otoczenia: wykonanie dróg, ścieżek rowerowych i parkingów oraz zasadzenie drzew i krzewów. Pierwsze powierzchnie biurowe mają zostać oddane najemcom we wrześniu 2012 r.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-12-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniamieszkania na zamianękamienice na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Gostynińskidomy na sprzedaż powiat M. Krakówmieszkania na wynajem gmina Ceków-Koloniadomy na wynajem gmina Kołobrzegmieszkania na wynajem w Kocudza Pierwszadomy na wynajem w Kępy Lubczyńskiemieszkania na sprzedaż w Lasakach

Deweloperzy

);