Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Więcej pozwoleń

2012-02-13

Więcej pozwoleń

W 2011 r. wydano ponad 3 tys. więcej pozwoleń na budowę niż w roku poprzednim – wynika z danych Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.

Główny Urząd Nadzoru Budowlanego opublikował raport podsumowujący ruch budowlany w 2011 r., z którego wynika, że w badanym okresie wydano 221 033 pozwoleń na budowę – czyli o ponad 3 tys. więcej niż w roku poprzednim.

Ponadto w 2011 r. do użytkowania oddano 149 731 obiektów, co w stosunku do 2010 r. oznacza wzrost o 3 proc., a w odniesieniu do 2009 r. o 5 proc. Najbardziej wzrosła liczba oddanych obiektów infrastruktury transportu (29 proc.), a najmniej (1 proc.) budynków użyteczności publicznej.

Z danych GUNB wynika również, że we wspomnianym okresie, wydano 18 proc. (w stosunku do 2010 r.) mniej decyzji legalizujących samowole budowlane.

Źródło: KRN.pl | 2012-02-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na zamianęmieszkania na wynajemmieszkania na wynajem powiat Grajewskimieszkania na wynajem powiat Kędzierzyńsko-Kozielskimieszkania na sprzedaż gmina Cielądzdomy na sprzedaż gmina Radzanowomieszkania na wynajem w Litwinkachmieszkania na wynajem w Kęczewiemieszkania na wynajem w Wężewie

Deweloperzy

);