Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Więcej czasu na licencję

2006-12-11

Więcej czasu na licencję

Dopiero od 1 stycznia 2008 r. osoba ubiegająca się o możliwość wykonywania zawodu pośrednika lub zarządcy nieruchomości będzie musiała mieć wyższe wykształcenie oraz skończone studium.

Jak czytamy w "Rzeczpospolitej", dopiero od 1 stycznia 2008 r. osoba ubiegająca się o możliwość wykonywania zawodu pośrednika lub zarządcy nieruchomości będzie musiała mieć wyższe wykształcenie oraz skończone studium. Takie zmiany uchwalił Sejm, zmieniając ustawę o gospodarce nieruchomościami. Jeszcze zatem przez rok osoby ze średnim wykształceniem mogą zdobyć uprawnienia zawodowe.

Zmianę terminu wymusiły zmiany organizacyjne w Ministerstwie Budownictwa. To z ich powodu kilka tysięcy osób ze średnim wykształceniem, które ukończyło kursy wymagane do uzyskania licencji zawodowych, nie mogło rozpocząć praktyk zawodowych i przystąpić do egzaminu państwowego. Nowelizacja daje im na to jeszcze czas do 31 grudnia 2007 r. Zmianę tych przepisów musi teraz zaakceptować Senat.

Źródło: "Rzeczpospolita", 07.12.2006 | 2006-12-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupienialokale użytkowe na wynajemdomy na sprzedażdomy na wynajem powiat Niżańskilokale użytkowe na wynajem powiat Bytowskimieszkania na wynajem gmina Koszęcindomy na sprzedaż gmina M. Wrocławdomy na wynajem w Janówcedomy na sprzedaż w Dziepółćdomy na sprzedaż w Modłej

Deweloperzy

);