Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Widok ze Sky Tower

2011-03-18

Widok ze Sky Tower

W kwietniu 2012 r. nastąpi otwarcie kompleksu Sky Tower. Znajdzie się w nim galeria handlowa, biurowce oraz apartamenty.

W kwietniu 2012 r. nastąpi otwarcie kompleksu Sky Tower. Znajdzie się w nim galeria handlowa, biurowce oraz apartamenty. Uwagę ma przyciągać wieża widokowa, która będzie się wznosić na 212 m. Punkt widokowy będzie dostępny dla wszystkich.

Jak podaje tuwroclaw.com kompleks Sky Tower będzie się składał z trzech części. Na parterze, pierwszym i drugim piętrze powstanie galeria handlowa. Wyżej powstaną biura, a najwyżej apartamentowce. Wzniesiona zostanie również wspomniana wieża oraz tzw. żagiel, który połączy wieżę z budynkiem.

Rozpoczęła się już sprzedaż miejsca handlowego oraz apartamentów. Aby zamieszkać w kompleksie Sky Tower trzeba będzie wydać od 11 do 30 tys. za m kw., natomiast kupno najwyżej położonych mieszkań to wydatek kilku mln. zł.
 

Źródło: tuwroclaw.com 16.03.2011 | 2011-03-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażhale i magazyny do kupieniainne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat Wieruszowskidomy na wynajem powiat Świdwińskimieszkania na wynajem gmina Jordanów Śląskimieszkania na sprzedaż gmina Przemętmieszkania na sprzedaż w Wólce Kraśniczyńskiejmieszkania na sprzedaż w Zimnochy-Świechachmieszkania na sprzedaż w Starkowie

Deweloperzy

);