Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Węzeł Karczemki w budowie

2010-03-25

Węzeł Karczemki w budowie

Została podpisana umowa dotycząca budowy jednego z największych w północnej Polsce węzłów komunikacyjnych.

Umowę dotyczącą budowy jednego z największych w północnej Polsce węzłów komunikacyjnych podpisał dyrektor Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku – Franciszek Rogowicz oraz dyrektor Oddziału Budownictwa Komunikacyjnego Północ Budimex S.A. w Warszawie – Jerzy Wójcik. Jeszcze w tym miesiącu rozpoczną się prace przygotowawcze – donosi „Dziennik Bałtycki”.

Węzeł Karczemki ma połączyć trójmiejską obwodnicę z ulicą Kartuską i trasą W-Z. Termin realizacji obiektu to 15 maja 2012 r. Koszt inwestycji wynosi 152,9 mln złotych netto – podaje dziennik.

Rozbudowa Węzła Karczemki ma duże znaczenie zarówno dla mieszkańców Trójmiasta, jak i dla turystów. Ważne jest również to, że prace zostaną zakończone przed finałem Euro 2012, ponieważ węzeł stanie się alternatywnym uzupełnieniem komunikacyjnym na trasie lotnisko Rębiechowo-stadion w Letnicy – czytamy dalej.

 

 

Źródło: „Dziennik Bałtycki” 12.03.2010 | 2010-03-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniadomy na wynajemkamienice na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Jarocińskimieszkania na sprzedaż powiat Nyskidomy na wynajem gmina Bochniadomy na wynajem gmina Oleśnicadomy na sprzedaż w Legendzinmieszkania na sprzedaż w Buszewiemieszkania na sprzedaż w Potęgowie

Deweloperzy

);