Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Węzeł Karczemki w budowie

2010-03-25

Węzeł Karczemki w budowie

Została podpisana umowa dotycząca budowy jednego z największych w północnej Polsce węzłów komunikacyjnych.

Umowę dotyczącą budowy jednego z największych w północnej Polsce węzłów komunikacyjnych podpisał dyrektor Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku – Franciszek Rogowicz oraz dyrektor Oddziału Budownictwa Komunikacyjnego Północ Budimex S.A. w Warszawie – Jerzy Wójcik. Jeszcze w tym miesiącu rozpoczną się prace przygotowawcze – donosi „Dziennik Bałtycki”.

Węzeł Karczemki ma połączyć trójmiejską obwodnicę z ulicą Kartuską i trasą W-Z. Termin realizacji obiektu to 15 maja 2012 r. Koszt inwestycji wynosi 152,9 mln złotych netto – podaje dziennik.

Rozbudowa Węzła Karczemki ma duże znaczenie zarówno dla mieszkańców Trójmiasta, jak i dla turystów. Ważne jest również to, że prace zostaną zakończone przed finałem Euro 2012, ponieważ węzeł stanie się alternatywnym uzupełnieniem komunikacyjnym na trasie lotnisko Rębiechowo-stadion w Letnicy – czytamy dalej.

 

 

Źródło: „Dziennik Bałtycki” 12.03.2010 | 2010-03-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęciahale i magazyny do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat M. Jelenia Góralokale użytkowe na sprzedaż powiat Pruszkowskimieszkania na wynajem gmina Ojrzeńdomy na sprzedaż gmina Paradyżmieszkania na sprzedaż w Milejowice-Koloniadomy na wynajem w Tworkowicachmieszkania na sprzedaż w Rozkochowie

Deweloperzy

);