Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

We Wrocławiu rusza budowa hotelu Hilton

2007-12-11

We Wrocławiu rusza budowa hotelu Hilton

Pięciogwiazdkowy hotel słynnej sieci Hilton ma być gotowy we Wrocławiu w 2010 roku. Właśnie rozpoczęły się prace archeologiczne poprzedzające jego budowę.

Pięciogwiazdkowy hotel słynnej sieci Hilton ma być gotowy we Wrocławiu w 2010 roku. Właśnie rozpoczęły się prace archeologiczne poprzedzające jego budowę. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, budowa ruszy na początku przyszłego roku – czytamy w „Polskiej Gazecie Wrocławskiej”.

Hilton zostanie usytuowany na placu przy Podwalu, między Pocztą Główną a Galerią Dominikańską. Wybuduje go spółka Wings Properties należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej Star Enterprise Limited. Na tle innych hoteli budynek wyróżniać będzie wysoki standard i bardzo oryginalny kształt – kompleks opisywany jest jako „położony saksofon” albo „rozciągnięty stadion”. W istocie owalny w przekroju budynek ciągnie się zygzakiem na trójkątnej parceli – informuje dziennik.

Jak czytamy dalej, na sześciu kondygnacjach hotelu ma się znajdować 420 luksusowo urządzonych pokoi hotelowych, restauracje, sale konferencyjne, centrum mediów współczesnych i klub jazzowy. Goście będą mogli skorzystać także z basenu, centrum fitness i odnowy biologicznej. Na parterze urządzony zostanie ogród. Najniższa kondygnacja przewidziana jest zaś na zorganizowanie parkingu o pojemności 250 miejsc.

Źródło: „Polska Gazeta Wrocławska” 7.12.2007 | 2007-12-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemmieszkania na zamianęgaraże na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Przasnyskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Międzyrzeckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Kałuszynmieszkania na sprzedaż gmina Strzelce Krajeńskiedomy na sprzedaż w Jabłonnej Lackiejdomy na wynajem w Jabłońskiedomy na sprzedaż w Ogrodzim

Deweloperzy

);