Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

We Wrocławiu powstanie 100 tys. m kw. biurowców

2006-06-14

We Wrocławiu powstanie 100 tys. m kw. biurowców

We Wrocławiu przy ulicy Strzegomskiej powstanie największy na Dolnym Śląsku nowoczesny kompleks biurowców o łącznej powierzchni 100 tys. m kw. Wykonawcą będzie firma Archicom.

We Wrocławiu przy ulicy Strzegomskiej powstanie największy na Dolnym Śląsku nowoczesny kompleks biurowców o łącznej powierzchni 100 tys. m kw. Wykonawcą będzie firma Archicom.

Ta jedna z najstarszych firm projektowo-budowlanych w Polsce zdecydowała się na tak duże przedsięwzięcie, gdyż w innych należących do niej biurowcach nie ma już miejsca na wynajem.

Na świetnie zlokalizowanej pięciohektarowej działce przy ulicy Strzegomskiej stanie kilka sześcio- i siedmiopiętrowych budynków otoczonych dużą ilością zieleni. W każdym będzie od 15 do 30 tys. m kw. powierzchni.

Budowa ma ruszyć jeszcze w tym roku i będzie realizowana w kilku etapach. Wszystkie biurowce będą gotowe w ciągu trzech – pięciu lat.

Archicom zajmuje się projektowaniem inwestycji i ich realizacją, a także prowadzi działalność deweloperską. Od 1986 roku spółka zrealizowała już prawie 80 projektów banków, budynków mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”, 09-06-2006 | 2006-06-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciadomy na zamianędziałki na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Kolneńskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Strzelińskidomy na sprzedaż gmina Kłodawalokale użytkowe na wynajem gmina Somoninodomy na sprzedaż w Babiemieszkania na sprzedaż w Będzimierzmieszkania na sprzedaż w Wyżegach

Deweloperzy

);