Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

We Wrocławiu powstanie 100 tys. m kw. biurowców

2006-06-14

We Wrocławiu powstanie 100 tys. m kw. biurowców

We Wrocławiu przy ulicy Strzegomskiej powstanie największy na Dolnym Śląsku nowoczesny kompleks biurowców o łącznej powierzchni 100 tys. m kw. Wykonawcą będzie firma Archicom.

We Wrocławiu przy ulicy Strzegomskiej powstanie największy na Dolnym Śląsku nowoczesny kompleks biurowców o łącznej powierzchni 100 tys. m kw. Wykonawcą będzie firma Archicom.

Ta jedna z najstarszych firm projektowo-budowlanych w Polsce zdecydowała się na tak duże przedsięwzięcie, gdyż w innych należących do niej biurowcach nie ma już miejsca na wynajem.

Na świetnie zlokalizowanej pięciohektarowej działce przy ulicy Strzegomskiej stanie kilka sześcio- i siedmiopiętrowych budynków otoczonych dużą ilością zieleni. W każdym będzie od 15 do 30 tys. m kw. powierzchni.

Budowa ma ruszyć jeszcze w tym roku i będzie realizowana w kilku etapach. Wszystkie biurowce będą gotowe w ciągu trzech – pięciu lat.

Archicom zajmuje się projektowaniem inwestycji i ich realizacją, a także prowadzi działalność deweloperską. Od 1986 roku spółka zrealizowała już prawie 80 projektów banków, budynków mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”, 09-06-2006 | 2006-06-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniadomy do kupieniamieszkania do kupieniamieszkania na wynajem powiat Skarżyskidomy na sprzedaż powiat Proszowickidomy na wynajem gmina Łasklokale użytkowe na sprzedaż gmina Orzyszmieszkania na sprzedaż w Russocicachdomy na sprzedaż w Huta Wałowskadomy na sprzedaż w Stanisławczyku

Deweloperzy

);