Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ważne połączenie

2011-08-08

Ważne połączenie

Mocy prawnej nabrała fuzja dwóch firm z rynku nieruchomości - Jones Lang LaSalle i King Sturge.

1 sierpnia prawomocne stało się połączenie Jones Lang LaSalle i King Sturge. Nowa firma będzie działać pod nazwą Jones Lang LaSalle Sp. z o.o., a jej siedzibą będzie biuro Jones Lang LaSalle w budynku Saski Crescent w Warszawie. Dotychczasowe biuro King Sturge w budynku Deloitte House zajmie dział Zarządzania Umowami Najmu Jones Lang LaSalle. Połączenie firm zwiększyło zatrudnienie z dotychczasowych 100 do blisko 150 pracowników.

Wskutek połączenia rozbudowie uległ dział Zarządzania Nieruchomościami w Polsce. Zespół zarządza ponad 50 nieruchomościami (600 tys. m kw.) i świadczy usługi 21 polskim klientom ze wszystkich sektorów rynku.

Dodatkowo, fuzja umożliwiła uruchomienie działu Zarządzania Aktywami (Doradztwa Finansowego) – „Asset & Financial Management”. Odpowiedzialny jest on za wspieranie właścicieli nieruchomości w zwiększaniu wartości posiadanych aktywów.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-08-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemdomy na sprzedażdomy na wynajemmieszkania na wynajem powiat M. Częstochowadomy na wynajem powiat Sanockimieszkania na wynajem gmina Goczałkowice-Zdrójlokale użytkowe na sprzedaż gmina Maków Podhalańskimieszkania na wynajem w Radzyminiedomy na sprzedaż w Piegłowo-Koloniidomy na sprzedaż w Hałuszowej

Deweloperzy

);