Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ważą się losy Zakrzówka

2006-07-01

Ważą się losy Zakrzówka

Zgodnie z planem miejscowym, który w ostatnich dniach otrzymał pozytywną opinię miejskiej komisji zagospodarowania przestrzennego, na terenie Zakrzówka będą mogły powstawać jedynie domy jednorodzinne.

Zgodnie z planem miejscowym, który w ostatnich dniach otrzymał pozytywną opinię miejskiej komisji zagospodarowania przestrzennego, na terenie Zakrzówka będą mogły powstawać jedynie domy jednorodzinne. Przyjęty plan pozwala na nieznaczne zwiększenie obszaru pod zabudowę przy ul. św. Jacka oraz wybudowanie niewielkiego hotelu. Pozostały obszar ma pozostać terenem zielonym. Kontrowersje i obawy o dalszy los tych terenów pojawiły się po tym, jak część tamtejszych działek została sprzedana (przez prywatnego właściciela) portugalskiej firmie deweloperskiej Gerium. Okoliczni mieszkańcy obawiali się powstania gęstej zabudowy wielorodzinnej, która zmieniłaby charakter Zakrzówka, pozbawiając go walorów terenu rekreacyjnego. Teraz niektóre z tych wątpliwości została rozwiane. Ale, jak podkreślają mieszkańcy zrzeszeni w Komitecie Obrony Zakrzówka, tylko częściowo. Wszystko zależy – mówią – od tego, co będzie się kryło pod pojęciem małego hotelu oraz zabudowy jednorodzinnej.

Źródło: | 2006-07-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemmieszkania na sprzedażinne nieruchomości na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat M. Biała Podlaskadomy na sprzedaż powiat Chełmińskilokale użytkowe na wynajem gmina M. Olsztyndomy na sprzedaż gmina Stryszawamieszkania na sprzedaż w Wielistowiedomy na sprzedaż w Choszczewiedomy na sprzedaż w Cegielnii

Deweloperzy

);