Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Warto inwestować w górach

2008-03-07

Warto inwestować w górach

Wartość mieszkań w popularnych kurortach jest zróżnicowana. Nie wszystkie rejony turystyczne są jednak dobre na inwestycje.

Kupno mieszkania w miejscu atrakcyjnym dla turystów gwarantuje wysokie przychody z czynszu – czytamy w „Gazecie Prawnej”. Dobrą inwestycją może być również kupno nieruchomości w miejscowościach, które mają przed sobą perspektywę dynamicznego rozwoju. W takim wypadku większy zarobek niż dochody z najmu przyniesie wzrost wartości nieruchomości. Nie wszystkie rejony turystyczne są jednak dobre na inwestycje.

Dobrą lokalizacją są góry, gdzie sezon jest o wiele dłuższy – podkreśla dziennik. Najlepszymi górskim lokalizacjami są mieszkania położone blisko wyciągów narciarski z atrakcyjnym widokiem. Zakopane jest bardzo dobrym miejscem, jeżeli chodzi o wynajem mieszkań. Należy jednak pamiętać, iż zakup tam apartamentu wiąże się ze sporym wydatkiem. Średnie ceny metr kwadratowy w dobrym punkcie wahają się w granicach 11-15 tys. zł. Według analityków ceny nieruchomości tam powinny pozostać na podobnym poziomie, co obecnie.

Dochodową inwestycją mogą okazać się również apartamenty nad morzem. Ofert sprzedaży jest bardzo mało, co powoduje, że ceny już teraz są na bardzo wysokim poziomie. Najdroższe nadmorskie miejscowości wypoczynkowe to: Władysławowo, Jastrzębia Góra, Jastarnia, Jurata, Hel oraz trochę tańszy Puck – donosi gazeta.

Źródło: „Gazeta Prawna” 05.03.2008 | 2008-03-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęciadomy do kupieniadomy na wynajem powiat Lubelskidomy na sprzedaż powiat Kolskidomy na wynajem gmina Złotówmieszkania na wynajem gmina Kalisz Pomorskidomy na wynajem w Bogdałowiedomy na sprzedaż w Nowym Zieluniumieszkania na wynajem w Biernów

Deweloperzy

);