Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Warto chronić swoje dane

2006-10-01

Warto chronić swoje dane

Dokładne dane osobowe i teleadresowe osób, które pozbywają się drogich nieruchomości, mogą stanowić dla przestępców prawdziwą gratkę.

Dokładne dane osobowe i teleadresowe osób, które pozbywają się drogich nieruchomości, mogą stanowić dla przestępców prawdziwą gratkę – wynika policyjnych raportów. Informacje te mogą posłużyć do dokonania oszustw, przygotowania włamań czy kradzieży, a w skrajnych przypadkach – nawet porwań w celu wymuszenia okupu.

Warto więc zdawać sobie sprawę z tego, że również przestępcy chętnie studiują ukazujące się w prasie i Internecie ogłoszenia – mogą one dostarczyć złodziejowi informacji, że konkretna osoba weszła w posiadanie większych pieniędzy, lub przyciągnąć uwagę oszustów, którzy dość prężnie działają na rynku nieruchomości .

Źródło: | 2006-10-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupienialokale użytkowe na sprzedażhale i magazyny na wynajemdomy na wynajem powiat Lipskidomy na sprzedaż powiat Żyrardowskilokale użytkowe na wynajem gmina M. Chorzówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Paradyżdomy na wynajem w Choszczewiedomy na sprzedaż w Pienianachdomy na wynajem w Ryczowie

Deweloperzy

);