Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Warszawskie Targi Mieszkaniowe „Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE"

2006-09-13

Warszawskie Targi Mieszkaniowe „Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE"

W dniach 15, 16 i 17 września na warszawskim Torwarze odbędą się jubileuszowa XV edycja największych w Polsce targów mieszkaniowych – „Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE".

W dniach 15, 16 i 17 września na warszawskim Torwarze odbędą się jubileuszowa XV edycja największych w Polsce targów mieszkaniowych – „Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE". To najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań – nowych i „z drugiej ręki”, a także okazja do uzyskania wyjątkowo atrakcyjnych warunków kredytowych. W targach weźmie udział ponad 140 wystawców – deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe oraz banki.

Goście targów mieszkaniowych i targów wyposażenia wnętrz na Torwarze będą mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji w Centrum Bezpłatnych Porad, w ramach którego będzie funkcjonowało 12 punktów tematycznych: kredyty mieszkaniowe, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, podatki, prawo, projekty gotowe, architektura i stylizacja wnętrz, aranżacja oświetlenia, doradztwo w zakresie aranżacji tkanin, podłogi i posadzki, aranżacja zieleni, feng shui.

Targom mieszkaniowym będzie towarzyszył Ogólnopolski Salon OKNA I DRZWI, gdzie zaprezentują się firmy produkujące stolarkę okienną i drzwiową.

15, 16 i 17 września 2006, COS TORWAR, ul. Łazienkowska 6a
piątek: 14.00 – 19.00, sobota: 10.00 – 18.00, niedziela: 10.00 – 17.00


Więcej informacji: www.targimieszkaniowe.pl

Źródło: | 2006-09-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażinne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Śremskimieszkania na sprzedaż powiat Głubczyckimieszkania na wynajem gmina Baranówdomy na wynajem gmina Janikowodomy na wynajem w Zapowiedniimieszkania na wynajem w Ogrodnikachdomy na wynajem w Sulimowie

Deweloperzy

);